Kochani widzowie to kolejny odcinek nagrany na kanał Inny Świat Mariiik. Zostałam zaproszona przez Marysię, by opowiedzieć o energii nowiu w byku, który będzie miał miejsce w maju 2024. Dlaczego kilka miesięcy przed tym nowiem spotkałyśmy się z Marysią by porozmawiać o jego energii?

 

Zapraszam Was ze szczerego serca do odsłuchania. W rozmowie z Marysią opowiadam o wyjątkowości nadchodzących wiosną, mam nadzieje pięknych dla nas kolektywnie, zmian.

 

Z miłością Inu

Kochani widzowie to kolejny odcinek nagrany w ramach projektu "Dziecko na nowy Świat" na kanale Inny Świat Mariiik, w którym to byłam jedną z prelegentek. Zapraszam Was ze szczerego serca do odsłuchania. W rozmowie z Marysią opowiadam o Księżycu w kosmogramie dzieci (Księżyc do archetyp Matki i tu chodzi także o tą wewnętrzną Matkę, jaka ona jest, czyli czego dziecko potrzebuje by czuć się bezpiecznie). 

 

Zapraszam do odsłuchania 

Z miłością Inu

Spotkanie Saturna i Neptuna w zerowym stopniu barana będzie miało miejsce w lutym 2026 roku. To spektakularne i ważne dla nas wydarzenie. Rozmawiam o tym z Marysią na kanale Inny Świat Mariiik.

 

Zapraszam do posłuchania

Inu

Rozmowa o trudnych emocjach praz drodze rozwoju świadomości z Moniką Juraszek z kanału SZEROKO.

Kolejne spotkanie dotykające tematu traumy, cierpienia, kryzysu, depresji oraz trudnych emocji jako drogi w rozwoju samoświadomości.

 

Z serca zapraszam 

"Moja droga do astrologii" nie była prostym odkrywaniem swojej pasji. Była to droga pełna lęków, ale i determinacji w realizacji swoich marzeń i tego ku czemu woła serce.

 

Jak nie zrezygnowałam z marzenia, założyłam firmę i wszystko postawiłam "na jedną kartę", by móc być tym i robić to, czego pragnęłam?

 

Z serca zapraszam do obejrzenia wywiadu z Martyną Wittbrodt, której byłam gościnią.

 

Z miłością Inu

"Podróż do siebie" to nagranie podcast, do którego zostałam zaproszona przez Weronikę Sienkiewicz. Zapraszam Was do posłuchania i zainspirowania się. W nagraniu dzielę się moja podróżą do siebie, odkryciami jakich dokonywałam na drodze miłości do siebie.

 

To w jakim miejscu jestem teraz jest wynikiem całej tej trudnej, a jednocześnie pięknej drogi.

 

Z miłością Inu

Świadomość jest w nas - to projekt stworzony przez Monikę Juraszek z kanału SZEROKO, której miałam przyjemność być gościnią i jedną z prelegentek tego wydarzenia.

 

Zapraszam Was do odsłuchania tego wywiadu z moją historią odejścia z pracy etatowej i pójścia za swoim marzeniem zostania astrologiem.

 

Z miłością Inu

„Cokolwiek się zdarza ma cechy tego momentu czasu”
Carl Gustaw Jung
 

Zapraszam Cię do odsłuchania nagrania, w którym więcej mówię o tym dlaczego warto znać kosmogram urodzeniowy swojego dziecka, dlaczego warto znać swój kosmogram urodzeniowy, co może dać taka sesja?

 

Opowiadam o nowym projekcie "Dziecko - Rodzic", a także o przygotowanych dla Was pakietach.

Z miłością Inu

PROJEKT "DZIECKO NA NOWY ŚWIAT"

Aktualnie współpracuję przy projekcie "Dziecko na nowy świat". Jest to projekt prowadzony przez Marysię z kanału na YT Inny Świat Mariiik i skierowany dla rodziców z myślą o ich dzieciach. Jestem w nim jedną z prelegentek, dzielę się moją astrologiczną perspektywą w rozwoju dziecka.

 

Zaangażowałam się w to wydarzenie, by podzielić moją świadomością dotyczącą czystości z jaką przychodzimy na ten świat. Jesteśmy niewinnością. Jest w nas boskość i połączenie z całym Wszechświatem.

 

Pierwsze nagranie w ramach projektu za mną i czuję, że warto obserwować, co będzie się jeszcze działo, gdyż w wydarzeniu tym, biorą udział także inni wspaniali prelegenci. Ja opowiadam o kosmogramie urodzeniowym, który jest mapą nieba z chwili naszego urodzenia.

 

Ponieważ jesteśmy połączeni z energią Wszechświata, kosmogram urodzeniowy jest mapą naszej psychiki. Nasz urodzeniowy kosmogram jest odbiciem gwiezdnego układu z momentu naszych narodzin. Nasza planeta jako część ogromnej galaktyki, zanurzona jest w przepływ kosmicznej energii, która dociera do jej wszystkich mieszkańców.

 

W pierwszym nagraniu opowiadam przede wszystkim:

- o tym czym jest kosmogram urodzeniowy 

- dlaczego warto znać to narzędzie 

- co może nam dać poznanie swojego kosmogramu, a także swojego dziecka 

- w jaki sposób znajomość swojego kosmogramu wspiera nas w rozwoju

- jak można pracować z tym narzędziem 

 

Zapraszam do odsłuchania Inu

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie, tłumaczenie czy modyfikacja jakiejkolwiek części strony, w jakiejkolwiek formie i jakimikolwiek środkami, bez zezwolenia na piśmie autora. Udostępnianie treści możliwe tylko poprzez link, który przekieruje odbiorcę na adres strony autora.

Copyright © Esencja Mnie 2019 - 2024 | Polityka Prywatności