Pełnia w Baranie - 29.09.2023

Pełnia ta zaprasza nas do znalezienia równowagi między moje "Ja" i tym czego potrzebuję na poziomie indywidualnym, autonomicznym, a "My" i tworzeniem czegoś większego ode mnie samej/samego, na poziomie relacji.

Pełnia w Rybach 31.08.2023

Druga pełnia w jednym miesiącu kalendarzowym to zjawisko zwane "Blue moon". Niebieski Księżyc w Rybach przypomina nam, że poza ziemskim życiem, obowiązkami i powinnościami istnieje coś więcej, coś poza czasem i materią. Zapraszam do posłuchania 

Inu

Nów we Lwie - 16.08.2023

Energia tego nowiu zaprasza do skierowania uwagi na nasze serce, na jego pragnienia i potrzeby manifestacji.

To czas, w którym warto zobaczyć co takiego jest w nas cennego i wartego kochania, za co sami siebie podziwiamy i czym możemy się w sobie zachwycić.

Zapraszam do obejrzenia 

Inu

Pełnia w Wodniku - 1.08.2023

Ta pełnia zaprasza nas do wyrażenia naszego wyjątkowego, unikatowego, autentycznego Ja. Otwiera nas na ekscytację wizją naszego serca. To także czas na poczucie swojego otoczenia, tego z kim czuję się bezpiecznie, z kim mogę stworzyć to czego pragnę.

Zapraszam do obejrzenia

Inu

Nów w Raku oraz zmiana osi przez węzły księżycowe - 17.07.2023

Ten nów zaprasza nas do zanurzenia się w siebie, odpoczynku, regeneracji i zobaczenia jak mi tu wewnątrz mnie jest? Czy czuję się u siebie bezpiecznie, czy jest mi ze mną dobrze?

Zapraszam do obejrzenia

Inu

Pełnia w Koziorożcu - 3.07.2023

Ta Pełnia zaprasza nas do sprawdzenia czego potrzebuje do tego, aby czuć się bezpiecznie w świecie zewnętrznych struktur.

Zapraszam do odsłuchania 

Inu

Nów w Bliźniętach - 18.06.2023

Ten nów zaprasza nas do ruchu, nie zastygania w jednej pozycji, nie przywiązywania się do jednej prawdy i nie traktowania tego, co przychodzi jako ostateczne. Energia tego nowiu jest o tymczasowości, przejściowości i ulotności.

Zapraszam do odsłuchania 

Inu

Pełnia w Strzelcu - 4.06.2023

"Pełnia to opozycja Świateł, która równoważy energie archetypów będących w zodiaku naprzeciwko siebie.

Oś Bliźnięta - Strzelec łączy lewą półkule mózgową z prawą."

Nów w Byku - 19.05.2023

„Jakie moje talenty wzmacniają moją obfitość?”

Byk czyli pierwsza, stała ziemia w zodiaku, pomaga w budowaniu solidnych fundamentów dla przyszłych poczynań.

Pełnia w Skorpionie z zaćmieniem Księżyca - 5.05.2023

Pełnia czyli opozycja świateł tym razem na osi wartości, posiadania. Słońce w Byku uaktywnia potrzebę posiadania i wyrażania swojego stosunku do własności  i zabezpieczenia swojego życia na materialnym i cielesnym poziomie. Księżyc w Skorpionie dotyka potrzeby organizacji tego, co wspólne, transformacji tego, co nasze.

Drugi po sobie Nów w Baranie z Zaćmieniem Słońca - 20.04.2023

Ponownie Wszechświat obdarza nas energią Nowiu w Baranie, w pierwszym znaku zodiaku, który wszystko rozpoczyna. Jeszcze raz jesteśmy zaproszeni do rozpoczęcia nowego roku astrologicznego od spotkania z naszym wewnętrznym wojownikiem, instynktem, pragnieniami i odwagą do mierzenia się z lękami. 

Pełnia w Wadze 6.04.2023

„Jak inni czują się ze mną i jak ja czuję się w relacjach?”

Pierwsza pełnia nowego roku astrologicznego i zawsze wypada w Wadze. Pełnia sama w sobie z archetypu Wagi ma bardzo wiele, jest to bowiem ustawienie Świateł w opozycji względem siebie. Opozycja jest komunikacją między planetami wywołującą napięcie, które dąży do równowagi. 

Nów w Baranie 21.03.2023

Spotkanie świateł na samym początku znaku Barana w 0 stopniu i 50’. Dzień po przejściu Słońca do znaku Barana - równonoc wiosenna. Nowy rok astrologiczny. Nowy cykl. Nowe procesy.

Z miłością Inu

Pełnia w Pannie - 7.03.2023

"Jak mogę wprowadzić w życie moje najskrytsze marzenia?"

 

Pełnia, czyli opozycja świateł wprowadza równowagę między dwoma polaryzującymi archetypami przedstawiającymi odmienne jakości. Ta pełnia to czas realnego podejścia do naszych marzeń. Panna jest archetypem, który pomaga dostosować się do wymogów świata zewnetrznego, urealnia nasze sny. Podchodzi do nich od strony praktycznej, by móc sprawdzić czy możemy sobie na te pragnienia pozwolić. Czy mamy na nie czas, zdrowie, warunki, energię, predyspozycje? 

W tym odcinku opowiadam nie tylko o Nowiu w Rybach, ale o zbliżających się wydarzeniach astrologicznych, potwierdzających moje przeczucia towarzyszące mi od dłuższego czasu. Opowiadam o spotkaniu Słońca z Saturnem w Wodniku 16.02.2023, a także o przejściu Saturna do znaku Ryb na około trzy lata już 7.03.2023, zmiękczając strukturę, wskazując, że ogóle dobro jest ważniejsze, niż gromadzenie materii. Kolejną planetą zmieniająca znak jest Pluton, który już 23.03.2023 przejdzie na początku na trzy miesiące do Wodnika, by 2.05.2023 rozpocząć retrogradację i wrócić 11.06.2023 do Koziorożca jeszcze na około rok czasu dając nam ostatnią szansę na zmianę struktury. Na początku 2025 przejdzie na 20 lat do Wodnika, co mam przyniesie? Jakich rozwiązań z przyszłości możemy się spodziewać? Czego możemy oczekiwać? Nie wiem. Ostatni raz był w tym znaku w latach 1778 - 1798, choć układ pozostałych planet był totalnie różny to przyniósł wiele narzędzi, rozwiązać technologicznych, a także wyzwolenia. Jak będzie realizował się w obecnych czasach pozostanie niewiadomą do samego jego przejścia, ale czuję w moich trzewiach, wiem, jakby to powiedział Wodnik, że idzie nowe, totalnie nowe, piękne, wspierające dla nas, dla ludzkości, dla naszej wolności i dla naszego wyzwolenia Aho.

Pełnia w Lwie - 5.02.2023

"Czy w pełni miłości do siebie i świadomości tego kim jestem ujawniam siebie światu?"

 

Ta pełnia to czas delektowania się sobą, swoim istnieniem, swoją wyjątkowością. To czas totalnej ekspresji tego, co wewnątrz do zewnątrz z miłością do siebie i z zaufaniem, że są ludzie, którzy moją wyjątkowość pokochają, którym przyciągnie mój blask. Ten czas zaprasza nas do badania swojej autentyczności, do sprawdzania na ile moja ekspresja jest prawdziwa, a na ile podążam za tłumem, by się przypodobać publiczności. Jeśli moja publiczność mnie nie akceptuje, to być może trzeba zmienić widownie.

Nów w Wodniku 21.01.2023

„Czy jesteś gotowy na przyszłość, której bramy nigdy nie były zamknięte?”

 

O tym, że zbliżające się miesiące to mocny czas, chyba nie ma sensu pisać, bo zapewne słyszeliście i czytaliście o tym nie jednokrotnie. Może nawet i już macie dość takich spekulacji. Jednakże wydarzenia najniższego czasu warto z uważnością obserwować, przede wszystkim wewnętrznie.Nów czyli koniunkcja Świateł wydarzy się w 1 stopniu i 32 minucie Wodnika. Prócz świateł w koniunkcji spotkają się tu Wenus (23 stopień i 28 minuta) z Saturnem (24 stopień i 40 minuta). Mars nadal w Bliźniętach, już w ruchu prostym. Dużo powietrza. Mało ognia. Nie koniecznie czas na działanie. Bardziej na reflekcje, przemyślenia, komunikowanie, weryfikowanie, obserwowanie i słuchanie.

Wodnik to nasz wewnętrzny geniusz, rebeliant, szaleniec, który nie ma oporów przed łamaniem ustalonych ram, konwenansów, ogólnie przyjętego porządku. Przypominam, że mówię stricte o archetypie Wodnika, a nie o ludziach urodzonych pod jego znakiem. Archetyp Wodnika ma w sobie każdy z nas i właśnie takie cechy ten znak reprezentuje. 

Pełnia w Raku 7.01.2023

„Czy moje emocjonalne i psychiczne zasoby, wspierają mnie w przejawianiu się w zewnętrznych strukturach?”

 

Pełnia ma miejsce wtedy, kiedy Światła ustawiają się wobec siebie w opozycji, są po przeciwnej stronie ekliptyki. Pełnia to poszukiwanie połączenia między dwoma pozornie różniącymi się biegunami. Poszukiwanie między nimi harmonii i równowagi. Znaki, które są naprzeciwko siebie w zodiaku mają ze sobą coś zarówno wspólnego, jak i przeciwstawnego. 

Rak i Koziorożec to archetypy, które mówią o bezpieczeństwie. Koziorożec poszukuje tego bezpieczeństwa w karierze, sukcesie, zewnętrznych strukturach. Liczy się dla niego to co namacalne, materialne, ziemskie. Rak bezpieczeństwa poszukuje w tym co ciepłe, subtelne, delikatne, wrażliwe i wewnętrzne. Liczy się intuicja, wyobraźnia, wspomnienia i bezpieczeństwo emocjonalne. Naturą Raka jest opiekuńcze łono, które chroni i obdarza troską.

Nów w Koziorożcu 23.12.2022 i Yule - przesilenie zimowe 21.12.2022

21.12 o godzinie 22:49 Słońce przejdzie ze znaku Strzelca do Koziorożca, zjawisko to nazywamy przesileniem zimowym, jest to bowiem najdłuższa noc w roku. Yule czyli przesilenie zimowe zwiastuje radość, narodziny światła. Według wierzeń naszych przodków to Yule wyznaczało rozpoczęcie kolejnego, nowego roku.

Dwa dni po Yule Światła spotkają się w ścisłej koniunkcji w 1 stopniu i 33 minucie Koziorożca (nów). Przed nami więc bardzo Koziorożcowy czas. Wenus i Merkury już tu są, nie licząc Pluton, który w znaku Koziorożca jest od 2008 roku.

Ściskam Inu

Pełnia w Bliźniętach - 8.12.2022

„Otwieram się na mądrość innych ludzi. Zanurzam się w słuchanie”

To czas zapraszający nas do słuchania, do dialogu, do poszerzającej nas komunikacji, do tego aby dowiedzieć się więcej. To czas otwierania się na mądrość innych ludzi.

Życzę nam wszystkim poszerzających nas rozmów, książek, wykładów, filmów, dialogów które będą wspierały naszą drogę o wewnętrznej prawdy o nas, a jednocześnie otwierały nas na mądrość drugiego człowieka, na to że niezależnie od wykształcenia, statusu społecznego itd. nieustannie przeplatamy się w konfiguracji uczeń - nauczyciel - uczeń. Cenne lekcje w tej pełni dla nas wszystkich.

Ściskam Inu

Nów w Strzelcu 23.11.2022

Po serii zaćmień ten nów może przynieść nam pewnego rodzaju wytchnienie. To bardzo rozwojowy nów, bo sam Strzelec jest o szerokiej perspektywie postrzegania sytuacji. A będzie się w nim trochę działo. Spotkanie świateł w 1 stopniu 37’ Strzelca oraz w tym też znaku spotkanie Merkurego z Wenus w koniunkcji. Czas ten zaprasza nas do sięgania myślą do nieba, do gwiazd, wysoko i daleko byśmy spoglądali. Strzelec pragnie, dać nam coś wyjątkowego, coś dobrego, zabrać nas do wymarzonego miejsca i zainspirować do optymistycznego nastawienia. Władca Strzelca Jowisz aktualnie retrograduje w Rybach i może zabierać nas w utopijne miejsca, podsuwać nam nierealne marzenia. Jowisz to inspiracja, w swoim starym władztwie Ryb przynosi nam inspiracje nie z tego świat, z samego Źródła.

Z miłością Inu

Pełnia w Byku z zaćmieniem Księżyca 8.11.2022

To jedna z mocniejszych pełni tego roku. Jesteśmy zapraszani do tego, aby pozwolić sobie, by to co działo się w nas na podświadomym poziomie w czasie ostatniego nowiu Księżyca w Skorpionie (z zaćmieniem Słońca wówczas) mogło wydobyć się na powierzchnię, by mogło wypłynąć, ukazać się. To w pewnym stopniu czas rozwiązania tego, co przyniosła energia zaćmienia Słońca. W trakcie zaćmienia Słońca mogły ukazać się rzeczy, które obumarły, odeszły, co dotyczy naszej przeszłości, co mogliśmy nieświadomie ukryć w naszym podziemiu, co potrzeba zostawić za sobą i z tego procesu umierania może odrodzić się coś nowego, pięknego, coś co wskazuje kierunek na przyszłość. Zaćmienie Księżyca jest wtedy, gdy w czasie pełni światła znajdują się w koniunkcji z węzłami lunarnymi. Węzły w stopniu 13, światła w pełni spotkają się w 16 stopniu, a więc ta koniunkcja jest dość ścisła. Węzeł południowy sugeruje od czego warto odejść, co się już wypełniło, wyeksplorowało. Północy daje pewnego rodzaju nadzieję, światło do którego warto pójść, do czego warto zwrócić się aktualnie, z tym co mamy, z tym w czym jesteśmy.. 

Zapraszam do posłuchania 

Z miłością Inu

Nów w Skorpionie z zaćmieniem Słońca 25.10.2022

Przed nami mocny nowiowy czas z zaćmieniem Słońca, czyli sytuacji gdy Światła znajdą się w koniunkcji z południowym węzłem lunarnym. Południowy węzeł jest o tym, od czego warto byśmy odeszli, a północy wyznacza nam kierunek zmierzania. Skorpion jest energią mówiącą o pieniądzach od innych, o kredytach, zadłużeniach. Uran w koniunkcji z węzłem północnym w Byku przypomina, że warto od tej zależności od innych odejść. By móc odczuwać wolność i swobodę lepiej mieć tyle ile potrzebujemy, niż popadać w długi i że od tej energii zadłużenia odejść warto. Uran jest planetą kolektywną i jego działanie ma wpływ na nas jako społeczeństwo. Posłuchajcie kochani.. 💗

Z miłością Inu

Pełnia w Baranie 9.10.2022

Po wyjściu Merkurego z retrogradacji i wraz z wejściem Księżyca w znak Barana jesteśmy zapraszani do ruszenia z naszymi pragnieniami, pomysłami, planami, projektami, z entuzjazmem, odwagą i pewnością siebie. Potrzeba jednak zobaczyć także to, co w nas poranione, co mogło nas w przeszłości powstrzymać przed działaniem, przed pójściem za swoimi pragnieniami, co mogło wywołać w nas bezsilność i poczucie niemocy, a to wszystko za sprawą koniunkcji Księżyca z Chironem w znaku Barana. 

Nów w Wadze 25.09.2022

Przed nami Sabat Mabon czyli równonoc jesienna, po której dni będą coraz krótsze, by zrobić więcej miejsca nocy. To czas który zaprasza nas do naszej głębi, naszej ciemności, by integrować to co wyparte. W niedzielę Słońce z Księżycem spotkają się w znaku Wagi, czas Nowiu w Wadze, który zaprasza nas do skontaktowania się z naszym wnętrzem, z tą częścią w nas która szuka dopełnienia w miłości byśmy mogli zobaczyć co jeszcze oddziela nas od pełni miłości i szczęścia, przede wszystkim tej do siebie. Czas ostatniego wrześniowego nowiu to czas kolektywnego przejścia w nowy rok numerologiczny - wchodzimy w 7kę która jest o przebudzeniu duchowym, o odkrywaniu siebie, głosu swojego serca, indywidualnego głębokiego wzrostu. Jesteśmy w mocnym czasie, który coraz bardziej nabiera na sile. Bądźcie blisko siebie, w miłości i zaufaniu do Waszego serca. 

Pełnia w Rybach z retrogradacją Merkurego 10.09.2022

Ta pełnia Księżyca, parę godzin po wejście Merkurego w retrogradację, jest o potrzebie złudnego pogubienia się, by móc odnaleźć siebie na głębszym poziomie. To czas magii, śnienia, marzeń, niewytłumaczalnych zdarzeń, "przypadkowych okoliczności", emocji z naszej głębi, takich trudnych do opisania, nieuchwytnych. To doskonały czas na odosobnienia, medytacje, vision questy, wszelkie praktyki duchowe, świadome śnienie, wróżby, to co wprowadza nas w świat magii. To czas polaryzacji ducha i materii. Słońce w Pannie - Księżyc w Rybach. Panna uczy Ryby powrotu do ciała, do natury. Uczy zdrowej relacji z naszym ciałem. Ryby uczą Pannę, że nie da się wszystkiego kontrolować, że można oddać się zagubieniu, że jesteśmy w stałym połączeniu z wyższą siłą, i że wszystko układa się według wyższego planu. 

Nów w Pannie 27.08.2022

Ten nów zaprasza nas do zadbania o swoje ciało i bycia z nim w kontakcie, dobrym kontakcie, zwracając uwagę na jego potrzeby. To czas zbierania owoców będących efektem naszego zaangażowania i tu ważne by zobaczyć gdzie angażować swoją energię chcemy i potrzebujemy. Mars w Bliźniętach w kwadraturze do Świateł nakłada na nas presję działania i najlepiej robienia kilka rzeczy na raz, czy też przerzucania tego "robienia" na innych, co powoduje jeszcze wiekszą presję, mimo iż jest to właśnie presji efekt ;) Cudownych nowiowych wglądów Wam życzę. Każdy nów jest o podróży do siebie, do wnętrza, a więc karmiących wewnętrznych podróży dla Was.

Pełnia w Wodniku 12.08.2022

Energią Wodnika jest wolność, bunt, zmiana. Ta pełnia zaprasza nas przede wszystkim do zobaczenia, gdzie sami ograniczamy naszą unikatowość, jakie mamy niesprzyjające nam mechanizmy, które mogą wpływać na nasze poczucie wolności, na nasze pokazanie siebie światu. Wodnik jest o poszukiwaniu swoich ludzi, o budowaniu społeczeństwa. Zachęcam do przyjrzenia się temu tematowi szerzej, zobacz w jakim środowisku chcesz żyć, jakie społeczeństwo pragniesz tworzyć. Wodnik przypomina, że jesteśmy jednością.

Nów w Lwie 28.07.2022

"Jestem indywidualnym Słońcem" mówi Lew. Wspólnie "Jesteśmy jednym nieskończonym Słońcem". Nów w Lwie zaprasza nas do wyrażenia siebie, do wyryczenia tego kim jesteśmy w istocie. Jest o miłości do siebie i zobaczeniu w sobie wyjątkowości, którą możemy wnieść do świata. To czas powrotu do siebie, do swojego serca, by świecić swoim blaskiem. To czas odkrywania tego kim jesteśmy, to czas połączenia z sercem i poszukiwania swojego wewnętrznego światła.

Pełnia w Koziorożcu 13.07.2022

Ta pełnia jest przede wszystkim o potrzebie wzięcia odpowiedzialności za swoje życie, za swoje decyzje, za swoje działanie lub jego brak, ale dla mnie także za docenienie siebie i drogi, którą się przeszło. Koziorożec to nasza wewnętrzna starszyzna, mądrość, autorytet. Czy jesteś dla siebie autorytetem? Czy poszukujesz go na zewnątrz?

Nów w Raku 29.06.2022

Nów w Raku i retrogradujący Neptun. To piękna energia wrażliwości, empatii i opiekuńczości w nas. Czego potrzebuję by czuć się jak w domu, by czuć się zaopiekowana, chroniona? Jaka jest moja relacja z mamą, z kobietami mojego rodu, z przodkami, z przeszłością? Co z przeszłości woła o uwagę by móc doświadczyć przeobrażenia 💫 

Pełnia w Strzelcu 14.06.2022

„Czy bogowie mnie kochają?” W co wierzę na swój własny temat? Na co sobie pozwalam w życiu? Na ile sobie pozwalam? Jak moja prawda o mnie determinuje moje cele? Co mnie ogranicza? Jak eksploruję moje ziemskie doświadczenia? To piękny czas na poszukanie w sobie odpowiedzi w co wierzę? Strzelec to nasz wewnętrzny optymista, entuzjasta, podróżnik głodny przygody, inspirujący filozof i ekolog. Połącz się z jego energia i pozwól się zainspirować do poszerzania swoich horyzontów, do wyjścia poza stary, nie karmiący Cię paradygmat. A jeżeli Cię karmi? To kultywuj swoje ideały. Bądź prawdziwy 🙌🏻

Nów w Bliźniętach 30.05.2022

Bliźnięta zapraszają nas do uznania, że świat jest bogaty w różne formy, które należy poznać i zrozumieć. Energia tego nowiu to lekkość, ciekawość, otwartość, entuzjazm i niecierpliwość 💜

Pełnia w Skorpionie z zaćmieniem Księżyca 16.05.2022. 

Mówi się, że zaćmienia aktywują kontrakty dusz, by mogły przyspieszyć swój wzrost. Skorpion ujawnia nam nasz cień. Zaprasza do uwolnienia wszelkich zranień, traum, pokochania o sobie prawdy, swojej pełni.

Nów w Byku z zaćmieniem Słońca. 30.04.2022.

Zobacz jaką masz relację ze swoim ciałem, czym jest dla Ciebie obfitość, jakie są Twoje zasoby. Byk zaprasza nas do celebracji naszego ciała, które jest potężnym instrumentem, do pojednania się ze swoimi zasobami i otwartości na obfitość, która jest naszą naturą.

Nów w Baranie. 1.04.2022. 

Przypomnij sobie kim jesteś, nastaw kompas na siebie i działaj, działaj w zgodzie ze sobą 💜🙌🏻

Pełnia w Pannie 18.03.2022.

Połączenie świata duchowego z materialnym. Napięcie między tym co wzniosłe, a tym co przyziemne. Polaryzacja, która jest o tym, że jedno nie może istnieć bez drugiego 🙌🏻💜

Nów w Pannie - 15.09.2023

"Jaką wartość ma dla Ciebie praca, którą wykonujesz? Jak wygląda każdy Twój dzień, czy to co robisz jest zgodne z Tobą i Twoimi wartościami, z tym czym się utożsamiasz? Czy rytm Twojego dnia Ci służy, czy może wymaga korekty?"

Taka energia tego nowiowego czasu kochani.

Zapraszam do odsłuchania  

Inu

Pełnia w Strzelcu - 23.05.2024

 

Najbardziej optymistyczna pełnia tego roku. Energia, która warto wykorzystać by popchnąć rzeczy, sytuacje potrzebujące świeżego wiatru.

 

Posłuchaj 

 

Z miłością Inu

Nów w byku - 8.05.2024

 

Wyjątkowy i piękny nów o zasobach "moich indywidualnych i naszych wspólnych".

 

Posłuchaj 

 

Z miłością Inu

Pełnia w skorpionie - 24.04.2024

 

"Jakie są Twoje życiowe cele i na jakich wartościach opierasz swoje życie? Zejdź do swojego rdzenia by dotknąć swoją duszę i transformować największe zranienia, co w efekcie skontaktuje Cię z Twoją własną mocą"

 

Posłuchaj 

Z miłością Inu

Nów w Baranie z zaćmieniem Słońca - 8.04.2024

 

Jesteś tu z jakiegoś większego powodu, większego pragnienia. Przypomniał sobie kim jesteś na głębszym, duchowym poziomie.

 

Zapraszam do odsłuchania

Z miłością Inu

Pełnia w Wadze z zaćmieniem Księżyca - 25.03.2024

 

Zaćmienie to pewnego rodzaju portal, przez który przepływa do nas energia z wyższych kosmicznych przestrzeni, z wyższej świadomości, jest tu energia dary dla nas ze Źródła.

 

Pełnia ta zaprasza nas do rozpoznania, że jestem odrębną jednostką, ale jestem także w jedności z czymś większym ode mnie. 

 

"Przypomnij sobie kim jesteś i po co tu jesteś"

 

Zapraszam do obejrzenia

Z miłością

Inu

Nów w Rybach - 10.03.2024

 

To ostatni nów w tym cyklu Słońca przez zodiak. Przed nami równonoc wiosenna, kiedy to rozpocznie się nowy rok astrologiczny, kolejny obieg świadomości ku wzroście i ewolucji. Nów w rybach jest o rozpadzie, o końcu czegoś, o potrzebie puszczenia, uwolnienia i zaufania, że jest coś dalej, że jest coś jeszcze.

 

Zapraszam do posłuchania

Z miłością Inu

Pełnia w Pannie - 24.02.2024

 

Pełnia, która zaprasza nas do poczucia stabilności w tym co nieuchwytne i nienamacalne. To czas zaufania swojemu sercu, sobie i wypłynięciu na szerokie wody życia. To czas karmienia się dobrym słowem i dobrą myślą na tą ziemską podróż.

 

Zapraszam do obejrzenia video

Z miłością Inu

Nów w Wodniku - 9.02.2024

 

Nów, który zaprasza nas do sprawdzenia czy mój umysł jest wolny, niezależny, przebudzony do prawdy, do dostrzegania szerzej, więcej, czy mogę uwolnić swój umysł od starych schematów, które mi nie służą?

 

Zapraszam do obejrzenia

Z miłością Inu 

Pełnia we Lwie - 25.01.2024

 

Pierwsza pełnia tego roku z Plutonem już w wodnikowej energii. Pluton do wodnika przejdzie wraz ze słońcem kilka dni przez kulminacyjnym momentem pełni. Wodnik to wyższy umysł, geniusz. Lew to serce. Pełnia ja pokazuje jak ważne jest połączenie serca i umysłu.

 

Zapraszam do obejrzenia 

Z miłością Inu

Nów w Koziorożcu - 11.01.2024

 

Pierwszy nów tego roku dotyczy energii Koziorożca, który konfrontuje nas z potrzebą wzięcia odpowiedzialności za swoje życie, swoje wybory i decyzje. Światła spotkają się blisko Plutona, który przebywa w ostatnim stopniu Koziorożca i 20.01 wraz ze Słońcem przejdzie do Wodnika.

 

Zapraszam do posłuchania

Z miłością Inu

Pełnia w Raku - 27.12.2023

 

Ta pełnia będzie miała miejsce bardzo szybko po przesileniu zimowym. Słońce „dotrze” raptem do 5 stopnia Koziorożca. Wcześnie przychodzi to pełniowe spotkanie z Księżycem, które w Raku zaprasza nas do integracji sztywności z miękkością.

 

Zapraszam do obejrzenia.

 

Z miłością Inu

Nów w Strzelcu - 13.12.2023

 

Ten nów kieruje nas do wewnątrz, byśmy skontaktowali się z naszym wewnętrznym nauczycielem w poszukiwaniu głębszego sensu naszego istnienia, celu ku któremu warto zmierzać z zaufaniem i wiarą w siebie, byle by w połączeniu ze swoją prawdą.

 

Zapraszam do obejrzenia

Inu

Pełnia w Bliźniętach - 27.11.2023

 

W pełni tej energia „Ja wiem” uzupełniana jest energią „Ja rozumiem”. Ta pełnia zaprasza nas do poszerzenia perspektywy i otworzenia się na mądrość płynąca ze świata 💜

 

Zapraszam do posłuchania

 

Z miłością Inu

Nów w Skorpionie - 13.11.2023

 

To bardzo intensywny i emocjonalny czas, który zaprasza nas do nurkowania głęboko, głęboko w głąb najciemniejszych naszych zakamarków na spotkanie z tym co trudne i bolesny, by transformować i zmieniać.

 

Wraz z energią tego nowiu obchodzimy Sabat Dziady, kiedy to granica między światem żywych i umarłych jest najcieńsza.

 

Zapraszam do posłuchania

Inu

Pełnia w Byku z zaćmieniem Księżyca - 28.10.2023

 

Czego potrzebujesz by czuć się w tym świecie bezpiecznie? Co jest dla Ciebie cenne i wartościowe? Co boisz się stracić? Jakie lęki mogą trzymać Cię we wspólnocie, zależności od innych?

Zapraszam do posłuchania

Z miłością Inu

Nów w Wadze z zaćmieniem Słońca - 14.10.2023

Przed nami nów z zaćmieniem Słońca, bardzo ciekawy układ planet, który dodatkowo wypada na dzień przed wyborami. Zaćmienie powstaje wtedy, gdy światła spotykają się w nowiu (zaćmienie Słońca) lub w pełni (zaćmienie księżyca) w pobliżu z węzłami księżycowymi. Słońce, Księżyc i węzły są wówczas w jednej lini. 

Od 17 lipca 2023 węzly księżycowe działają na osi baran ~ waga, dotykają więc potrzeb relacyjnych i jednostkowych.

Zapraszam do obejrzenia nagrania.

Z miłością Inu

 

Ps. wcześniejsze nagrania pełni i nowiów na dole strony.

Nów w Rybach 2.03.2022 zachęca nas do zatrzymania i refleksji nad przeszłością, regeneracji sił oraz przypomnienia sobie, że wszyscy jesteśmy tu w podróży, w drodze do Źródła, a życie na Ziemii to jedynie, albo aż, inna forma relacji ze Źródłem 🙌🏻💜

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie, tłumaczenie czy modyfikacja jakiejkolwiek części strony, w jakiejkolwiek formie i jakimikolwiek środkami, bez zezwolenia na piśmie autora. Udostępnianie treści możliwe tylko poprzez link, który przekieruje odbiorcę na adres strony autora.

Copyright © Esencja Mnie 2019 - 2024 | Polityka Prywatności