Copyright © Esencja Mnie 2022 | Polityka Prywatności

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie, tłumaczenie czy modyfikacja jakiejkolwiek części strony, w jakiejkolwiek formie i jakimikolwiek środkami, bez zezwolenia na piśmie autora. Udostępnianie treści możliwe tylko poprzez link, który przekieruje odbiorcę na adres strony autora.

Nów w Rybach 2.03.2022 zachęca nas do zatrzymania i refleksji nad przeszłością, regeneracji sił oraz przypomnienia sobie, że wszyscy jesteśmy tu w podróży, w drodze do Źródła, a życie na Ziemii to jedynie, albo aż, inna forma relacji ze Źródłem 🙌🏻💜

Pełnia w Pannie 18.03.2022.

Połączenie świata duchowego z materialnym. Napięcie między tym co wzniosłe, a tym co przyziemne. Polaryzacja, która jest o tym, że jedno nie może istnieć bez drugiego 🙌🏻💜

Nów w Baranie. 1.04.2022. 

Przypomnij sobie kim jesteś, nastaw kompas na siebie i działaj, działaj w zgodzie ze sobą 💜🙌🏻

Nów w Byku z zaćmieniem Słońca. 30.04.2022.

Zobacz jaką masz relację ze swoim ciałem, czym jest dla Ciebie obfitość, jakie są Twoje zasoby. Byk zaprasza nas do celebracji naszego ciała, które jest potężnym instrumentem, do pojednania się ze swoimi zasobami i otwartości na obfitość, która jest naszą naturą.

Pełnia w Skorpionie z zaćmieniem Księżyca 16.05.2022. 

Mówi się, że zaćmienia aktywują kontrakty dusz, by mogły przyspieszyć swój wzrost. Skorpion ujawnia nam nasz cień. Zaprasza do uwolnienia wszelkich zranień, traum, pokochania o sobie prawdy, swojej pełni.

Nów w Bliźniętach 30.05.2022

Bliźnięta zapraszają nas do uznania, że świat jest bogaty w różne formy, które należy poznać i zrozumieć. Energia tego nowiu to lekkość, ciekawość, otwartość, entuzjazm i niecierpliwość 💜

Pełnia w Strzelcu 14.06.2022

„Czy bogowie mnie kochają?” W co wierzę na swój własny temat? Na co sobie pozwalam w życiu? Na ile sobie pozwalam? Jak moja prawda o mnie determinuje moje cele? Co mnie ogranicza? Jak eksploruję moje ziemskie doświadczenia? To piękny czas na poszukanie w sobie odpowiedzi w co wierzę? Strzelec to nasz wewnętrzny optymista, entuzjasta, podróżnik głodny przygody, inspirujący filozof i ekolog. Połącz się z jego energia i pozwól się zainspirować do poszerzania swoich horyzontów, do wyjścia poza stary, nie karmiący Cię paradygmat. A jeżeli Cię karmi? To kultywuj swoje ideały. Bądź prawdziwy 🙌🏻

Nów w Raku 29.06.2022

Nów w Raku i retrogradujący Neptun. To piękna energia wrażliwości, empatii i opiekuńczości w nas. Czego potrzebuję by czuć się jak w domu, by czuć się zaopiekowana, chroniona? Jaka jest moja relacja z mamą, z kobietami mojego rodu, z przodkami, z przeszłością? Co z przeszłości woła o uwagę by móc doświadczyć przeobrażenia 💫 

Pełnia w Koziorożcu 13.07.2022

Ta pełnia jest przede wszystkim o potrzebie wzięcia odpowiedzialności za swoje życie, za swoje decyzje, za swoje działanie lub jego brak, ale dla mnie także za docenienie siebie i drogi, którą się przeszło. Koziorożec to nasza wewnętrzna starszyzna, mądrość, autorytet. Czy jesteś dla siebie autorytetem? Czy poszukujesz go na zewnątrz?

Nów w Lwie 28.07.2022

"Jestem indywidualnym Słońcem" mówi Lew. Wspólnie "Jesteśmy jednym nieskończonym Słońcem". Nów w Lwie zaprasza nas do wyrażenia siebie, do wyryczenia tego kim jesteśmy w istocie. Jest o miłości do siebie i zobaczeniu w sobie wyjątkowości, którą możemy wnieść do świata. To czas powrotu do siebie, do swojego serca, by świecić swoim blaskiem. To czas odkrywania tego kim jesteśmy, to czas połączenia z sercem i poszukiwania swojego wewnętrznego światła.

Pełnia w Wodniku 12.08.2022

Energią Wodnika jest wolność, bunt, zmiana. Ta pełnia zaprasza nas przede wszystkim do zobaczenia, gdzie sami ograniczamy naszą unikatowość, jakie mamy niesprzyjające nam mechanizmy, które mogą wpływać na nasze poczucie wolności, na nasze pokazanie siebie światu. Wodnik jest o poszukiwaniu swoich ludzi, o budowaniu społeczeństwa. Zachęcam do przyjrzenia się temu tematowi szerzej, zobacz w jakim środowisku chcesz żyć, jakie społeczeństwo pragniesz tworzyć. Wodnik przypomina, że jesteśmy jednością.

Nów w Pannie 27.08.2022

Ten nów zaprasza nas do zadbania o swoje ciało i bycia z nim w kontakcie, dobrym kontakcie, zwracając uwagę na jego potrzeby. To czas zbierania owoców będących efektem naszego zaangażowania i tu ważne by zobaczyć gdzie angażować swoją energię chcemy i potrzebujemy. Mars w Bliźniętach w kwadraturze do Świateł nakłada na nas presję działania i najlepiej robienia kilka rzeczy na raz, czy też przerzucania tego "robienia" na innych, co powoduje jeszcze wiekszą presję, mimo iż jest to właśnie presji efekt ;) Cudownych nowiowych wglądów Wam życzę. Każdy nów jest o podróży do siebie, do wnętrza, a więc karmiących wewnętrznych podróży dla Was.

Pełnia w Rybach z retrogradacją Merkurego 10.09.2022

Ta pełnia Księżyca, parę godzin po wejście Merkurego w retrogradację, jest o potrzebie złudnego pogubienia się, by móc odnaleźć siebie na głębszym poziomie. To czas magii, śnienia, marzeń, niewytłumaczalnych zdarzeń, "przypadkowych okoliczności", emocji z naszej głębi, takich trudnych do opisania, nieuchwytnych. To doskonały czas na odosobnienia, medytacje, vision questy, wszelkie praktyki duchowe, świadome śnienie, wróżby, to co wprowadza nas w świat magii. To czas polaryzacji ducha i materii. Słońce w Pannie - Księżyc w Rybach. Panna uczy Ryby powrotu do ciała, do natury. Uczy zdrowej relacji z naszym ciałem. Ryby uczą Pannę, że nie da się wszystkiego kontrolować, że można oddać się zagubieniu, że jesteśmy w stałym połączeniu z wyższą siłą, i że wszystko układa się według wyższego planu. 

Nów w Wadze 25.09.2022

Przed nami Sabat Mabon czyli równonoc jesienna, po której dni będą coraz krótsze, by zrobić więcej miejsca nocy. To czas który zaprasza nas do naszej głębi, naszej ciemności, by integrować to co wyparte. W niedzielę Słońce z Księżycem spotkają się w znaku Wagi, czas Nowiu w Wadze, który zaprasza nas do skontaktowania się z naszym wnętrzem, z tą częścią w nas która szuka dopełnienia w miłości byśmy mogli zobaczyć co jeszcze oddziela nas od pełni miłości i szczęścia, przede wszystkim tej do siebie. Czas ostatniego wrześniowego nowiu to czas kolektywnego przejścia w nowy rok numerologiczny - wchodzimy w 7kę która jest o przebudzeniu duchowym, o odkrywaniu siebie, głosu swojego serca, indywidualnego głębokiego wzrostu. Jesteśmy w mocnym czasie, który coraz bardziej nabiera na sile. Bądźcie blisko siebie, w miłości i zaufaniu do Waszego serca. 

Pełnia w Baranie 9.10.2022

Po wyjściu Merkurego z retrogradacji i wraz z wejściem Księżyca w znak Barana jesteśmy zapraszani do ruszenia z naszymi pragnieniami, pomysłami, planami, projektami, z entuzjazmem, odwagą i pewnością siebie. Potrzeba jednak zobaczyć także to, co w nas poranione, co mogło nas w przeszłości powstrzymać przed działaniem, przed pójściem za swoimi pragnieniami, co mogło wywołać w nas bezsilność i poczucie niemocy, a to wszystko za sprawą koniunkcji Księżyca z Chironem w znaku Barana.