Copyright © Esencja Mnie 2022 | Polityka Prywatności

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie, tłumaczenie czy modyfikacja jakiejkolwiek części strony, w jakiejkolwiek formie i jakimikolwiek środkami, bez zezwolenia na piśmie autora. Udostępnianie treści możliwe tylko poprzez link, który przekieruje odbiorcę na adres strony autora.

Nów w Rybach 2.03.2022 zachęca nas do zatrzymania i refleksji nad przeszłością, regeneracji sił oraz przypomnienia sobie, że wszyscy jesteśmy tu w podróży, w drodze do Źródła, a życie na Ziemii to jedynie, albo aż, inna forma relacji ze Źródłem 🙌🏻💜

Pełnia w Pannie 18.03.2022. Połączenie świata duchowego z materialnym. Napięcie między tym co wzniosłe, a tym co przyziemne. Polaryzacja, która jest o tym, że jedno nie może istnieć bez drugiego 🙌🏻💜

Nów w Baranie. 1.04.2022. Przypomnij sobie kim jesteś, nastaw kompas na siebie i działaj, działaj w zgodzie ze sobą 💜🙌🏻

Nów w Byku z zaćmieniem Słońca. 30.04.2022. Zobacz jaką masz relację ze swoim ciałem, czym jest dla Ciebie obfitość, jakie są Twoje zasoby. Byk zaprasza nas do celebracji naszego ciała, które jest potężnym instrumentem, do pojednania się ze swoimi zasobami i otwartości na obfitość, która jest naszą naturą.

Pełnia w Skorpionie z zaćmieniem Księżyca 16.05.2022. Mówi się, że zaćmienia aktywują kontrakty dusz, by mogły przyspieszyć swój wzrost. Skorpion ujawnia nam nasz cień. Zaprasza do uwolnienia wszelkich zranień, traum, pokochania o sobie prawdy, swojej pełni.