W tym miejscu będę dzieliła się z Wami różnymi projektami. Pomysłami na bezpłatne webinary, warsztaty stacjonarne, kursy, projekty. Wszystko to, czym będę pragnęła się z Wami podzielić.

 

Na ten moment za nami bezpłatny projekt planetarny. Dzieliłam się w czasie jego trwania moją wiedzą i intuicją astrologiczną na temat energii planet. Materiały z tego cyklu znajdziesz w zakładce "Projekty".

 

Aktualnie trwa bezpłatny projekt zodiakalny. Tym razem opowiadam o jakościach znaków zodiaku. Materiały z tego cyklu także w zakładce "Projekty".

 

Zapraszam także na mój Instagram (@esencjamnie) oraz Facebook (Iza Gazałka), gdzie co dwa tygodnie na żywo, pojawiam się z przemyśleniami dotyczącymi energii nowiów i pełni. Co pełnia i nów będę pojawiała się też na transmisjach z medytacją. 

 

Od marca, co czwartek będę także na Instagram'ie i Facebook'u prowadziła "esencjonalne pogadanki" o godzinie 11.11.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie, tłumaczenie czy modyfikacja jakiejkolwiek części strony, w jakiejkolwiek formie i jakimikolwiek środkami, bez zezwolenia na piśmie autora. Udostępnianie treści możliwe tylko poprzez link, który przekieruje odbiorcę na adres strony autora.

Copyright © Esencja Mnie 2020 | Polityka Prywatności