Copyright © Esencja Mnie 2022 | Polityka Prywatności

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie, tłumaczenie czy modyfikacja jakiejkolwiek części strony, w jakiejkolwiek formie i jakimikolwiek środkami, bez zezwolenia na piśmie autora. Udostępnianie treści możliwe tylko poprzez link, który przekieruje odbiorcę na adres strony autora.

Zapraszam Cię na medytację manifestacji miłości - zaproszenia do swojej przestrzeni miłości karmiącej i wspierającej. Medytację tą zrobiłam około 2,5 roku temu, a po 3 miesiącach pojawił się w mojej przestrzeni mój obecny partner.

 

Nigdy nie mamy pewności czy dana miłość jest "na zawsze" i takich oczekiwań nie mam (już nie mam), chodzi o to by związek był oparty na fundamencie zbudowanym z miłości do siebie i dopiero z tej przestrzeni możemy podzielić się tą miłością z drugim człowiekiem. I właśnie to wyrazimy w tej medytacji.

Zapraszam Was kochani na afirmacje miłości do siebie, przy kojących dźwiękach wody. 

Zapraszam Cię na medytację siania intencji, tego co potrzebujesz, tego co wybrzmiewa w Twoim wnętrzu. Zabiorę Cię w podróż na wyspę Twojego serca. Poczuj jego energię, zanurz się w swoje serce, by poczuć wdzięczność za siebie i swoje życie, to zawsze wzmacnia intencje.

Zapraszam Cię na medytację, w której poprowadzę Cię do spotkania ze sobą w swojej najczystszej formie. Na medytację swojego ogrodu, w którym spotkasz siebie. Wyciszysz się, zrelaksujesz i napełnisz swoje wnętrze miłością.

Króciutka trzy minutowa Afirmacja Połączenia ze Sobą. Z serca zapraszam.