Przekaz z serca - Pragnienia Twojego Serca to pragnienia Wszechświata.

To Wszechświat wkłada w Twoje serce konkretne pragnienia. On marzy przez Ciebie. Jesteś obdarzona, obdarzony nietuzinkowym zestawem wewnętrznych zasobów, do których masz stały dostęp, by te pragnienia zrealizować. Twoje zasoby to dar. Twoje pragnienia są święte i Wszechświat wiedział, wie że masz w sobie najlepsze warunki do ich spełnienia. Zaufaj sobie i powiedz sobie i swoim marzeniom święte TAK. Nie chowaj siebie i tego, co masz w sobie. Pokarz siebie światu. On pragnie Ciebie zobaczyć. Ja pragnę Ciebie zobaczyć. Jesteś boska. Jesteś boski.

Króciutka trzy minutowa Afirmacja Połączenia ze Sobą. Z serca zapraszam.

Zapraszam Cię na medytację, w której poprowadzę Cię do spotkania ze sobą w swojej najczystszej formie. Na medytację swojego ogrodu, w którym spotkasz siebie. Wyciszysz się, zrelaksujesz i napełnisz swoje wnętrze miłością.

Zapraszam Cię na medytację siania intencji, tego co potrzebujesz, tego co wybrzmiewa w Twoim wnętrzu. Zabiorę Cię w podróż na wyspę Twojego serca. Poczuj jego energię, zanurz się w swoje serce, by poczuć wdzięczność za siebie i swoje życie, to zawsze wzmacnia intencje.

Zapraszam Was kochani na afirmacje miłości do siebie, przy kojących dźwiękach wody. 

Zapraszam Cię na medytację manifestacji miłości - zaproszenia do swojej przestrzeni miłości karmiącej i wspierającej. Medytację tą zrobiłam około 2,5 roku temu, a po 3 miesiącach pojawił się w mojej przestrzeni mój obecny partner.

 

Nigdy nie mamy pewności czy dana miłość jest "na zawsze" i takich oczekiwań nie mam (już nie mam), chodzi o to by związek był oparty na fundamencie zbudowanym z miłości do siebie i dopiero z tej przestrzeni możemy podzielić się tą miłością z drugim człowiekiem. I właśnie to wyrazimy w tej medytacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie, tłumaczenie czy modyfikacja jakiejkolwiek części strony, w jakiejkolwiek formie i jakimikolwiek środkami, bez zezwolenia na piśmie autora. Udostępnianie treści możliwe tylko poprzez link, który przekieruje odbiorcę na adres strony autora.

Copyright © Esencja Mnie 2019 - 2024 | Polityka Prywatności