Warsztat odbędzie się online:

 

~ Dnia 22.05.2024 o godzinie 18:00 (zarezerwujcie sobie około 3h)

 

Tego dnia Księżyc będzie w skorpionie i przejdzie przez mój południowy węzeł księżycowy, który symbolizuje to w co jestem zanurzona, jakie są moje talenty i doświadczenia poprzednich wcieleń. Po przeciwnej stronie przy północnym węźle księżycowym będzie Merkury (nauczyciel, głos, wiedza) - Chcę abyście wiedzieli, że data ta nie jest przypadkowa.

 

~ Spotkamy się na platformie Skype (utworzę tu grupę dla uczestników, udostępnię w trakcie warsztatu swój ekran, by przeprowadzić Was krok po kroku przez wyliczenia i nagram dla Was całe spotkanie, by wysłać je później dla Was na maila)

 

~ nagranie będzie dla Was na zawsze

 

~ do 20.05 utworzę grupę na Skype, gdzie się spotkamy tak byśmy już wcześniej byli w kontakcie. Grupa będzie otwarta do 31.05 co oznacza, że będziecie mogli na spokojnie zrobić wszystkie wyliczenia po nagraniu i podzielić się swoimi pytaniami, wątpliwościami jeśli się pojawią, skonfrontować wyliczenia. 

 

Kiedy i gdzie?

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Jeśli masz jakieś pytania, wątpliwości, pragnienia odnośnie tego wydarzenia napisz do mnie w formularzu. To mój pierwszy warsztat, więc wszelkie informacje są dla mnie cenne.

 

W celu zakupu warsztatu także skontaktuj się ze mną przez formularz. Wyślę Ci dane do płatności oraz wyślę Ci link do grupy na Skype, na której warsztat się odbędzie.

 

Bardzo dziękuję za zaufanie i wyczekuje w zaufaniu i spokoju tego warsztatu. Jestem pewna, że to będzie wyjątkowy czas. Będzie mi ogromnie miło móc spędzić go razem z Tobą.

W przedsprzedaży:

26.04 - 30.04 

 

~ 222 PLN

(66 PLN mniej niż w regularnej)

 

 

W sprzedaży promocyjnej:

1.05 - 5.05 (rocznica działalności mojej firmy)

 

~ 255 PLN + dodatkowo pięknie przygotowany voucher - 10% na dowolną sesję, ważny do końca roku 2024

 

 

6.05 - 12.05

 

~ 255 PLN

(33 PLN mniej niż w regularnej)

 

 

W sprzedaży regularnej:

13.05 - 21.05

 

~ 288 PLN

 

 

Płatność przelewem - skontaktuj się ze mną przez formularz poniżej, jeśli potrzebujesz fakturę - zostaw dane do jej wystawienia.

Ile to kosztuje?

~ Dla każdego, kto pragnie bardziej zrozumieć ścieżkę swojego duchowego rozwoju,

 

~ Poznać bliżej jakości swojej duszy (stara, młoda, podróżnicza, artystyczna, wojownicza, opiekuńcza - to tylko niektóre typy),

 

~ Dowiedzieć się kto Cię na Twojej duchowej ścieżce chroni i jest Twoim przewodnikiem,

 

 

~ Nie musisz znać swojego kosmogramu. Na tym warsztacie dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz do pogłębienia tego konkretnego tematu. ~ 

 

WAŻNE:

 

Potrzebujesz znać swoją datę, godzinę i miejscowość urodzenia. Pokażę Ci jak wykreślić swój kosmogram i poprowadzę Cię przez wszystkie wyliczenia. 

 

 

Dla kogo jest ten warsztat?

~ Czego na duchowym poziomie się tu uczysz?

 

~ Kto się Tobą opiekuje i w jaki sposób?

 

~ Jaka planeta symbolizuje Twoją duszę (almuten duszy)?

 

~ Jaka planeta symbolizuje Twojego ducha opiekuńczego (dajmonion)? - nie zawsze jest to ta sama planeta, co almuten duszy

 

Ale to nie wszystko..

 

~ Nauczysz się jak to wszystko policzyć by móc tą wiedzę wykorzystać i dokonać obliczeń dla swoich najbliższych 

Czego dowiesz się z tego warsztatu?

WARSZTATY "DOTYK DUSZY"

Warsztaty "Dotyk Duszy" to wyjątkowe wydarzenie i z serca Cię na nie zapraszam.

 

To pierwszy warsztat organizowany przeze mnie, ale właśnie teraz Saturn, który jest almutenem mojej duszy i moim duchem opiekuńczym otwiera drzwi 5 domu mojego kosmogramu, czyli przestrzeni serca, gdzie już od progu zadaje mi pytanie:

 

"To co Ty chcesz stworzyć, co rozpala Twoje serce do czerwoności, co sprawia, że bije ono szybciej, co kochasz tak naprawdę i czym pragniesz się podzielić z innymi?"

 

Więc idę za największym pragnieniem mojego serca, za największą moją miłością, pasją, ekscytacją, fascynacją i podjarką.

 

Idę do Was, bo pragnę nie tylko podzielić się z Wami tym co kocham, ale by dać Wam bardzo konkretną i praktyczną wiedzę do wykorzystania na codzień.

 

Tak byście po tym warsztacie mogli bardziej obserwować, nadstawiać uszu i być uważną, uważnym na to "co mi konkretnie robi, właśnie ta energia, która symbolizuje moją duszę, która symbolizuje mojego ducha opiekuńczego".

 

Dokładnie tak jak ja obserwuję ruchy Saturna, który jest właśnie tą energią, która mi pomaga najbardziej w moim ziemskim wzroście i się mną opiekuje. 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie, tłumaczenie czy modyfikacja jakiejkolwiek części strony, w jakiejkolwiek formie i jakimikolwiek środkami, bez zezwolenia na piśmie autora. Udostępnianie treści możliwe tylko poprzez link, który przekieruje odbiorcę na adres strony autora.

Copyright © Esencja Mnie 2019 - 2024 | Polityka Prywatności