Słowa te dotyczą warsztatów Dotyk Duszy, na których prowadziłam uczestników przez wyliczenia planety duszy i ducha opiekuńczego (są one dostępne do wykupienia). Chciałam tu jednak pokazać jak poznanie tych energii wspiera rozwój.

 

Z miłością Inu

Dziękuję, że jesteście

WARSZTATY DOTYK DUSZY

PAKIET DUSZA

Dowiesz się jaka planeta symbolizuje Twoją duszę i co to oznacza, jakie odbiera ona aspekty, czyli jak komunikuje się z innymi częściami Twojej psychiki (jak możesz ją usłyszeć).

 

Dowiesz się jaka planeta symbolizuje Twojego dusza opiekuńczego i co to oznacza, jakie odbiera aspekty, czyli jak komunikuje się z innymi częściami Twojej psychiki (jak możesz ją usłyszeć).

 

Na sesjach w ramach tego pakietu skupiam się także na tranzytach (metoda prognostyczna) jakie planeta duszy i duch opiekuńczy odbierają czy odbierać będą w najbliższym czasie (jeżeli będzie ważny tranzyt za kilka dobrych lat - powiem Ci o tym, nie jest to prognoza na miesiąc, a naprawdę o tym co ważne dowiesz się nawet jeśli dotyczy późniejszego czasu). Dowiesz się jaka energia będzie planetę Twojej duszy i ducha opiekuńczego aktywowała i co to oznacza, a także jakie tranzyty wobec innych elementów Twojego kosmogramu będzie realizowała aktualnie na niebie planeta symbolizująca tą energię.

 

Np. Twoim duchem opiekuńczym i planeta duszy jest Jowisz (jakie planety będą aktywowały Twojego urodzeniowego Jowisza, oraz jakie tranzyty Jowisz na niebie będzie "robił" do innych planet Twojego kosmogramu). Na sesji wszystko wyjaśnię, co to oznacza.

 

Sesja Duszy obejmuje, więc pełną interpretację tej energii. Pokaże Ci tajże jak możesz w przyszłości samodzielnie sprawdzić tranzyty, które właśnie energii Duszy i Ducha Opiekuńczego dotyczą, tak być umiał/a pracować z tym na codzień.

 

JAKĄ OTRZYMAM WARTOŚĆ?

W trakcie przygotowań do warsztatów poczułam, że pragnę czegoś jeszcze głębszego, że PLANETA DUSZY i DAJMONION potrzebują więcej uwagi, więcej badań i tak właśnie powstał Pakiet Dusza.

 

"Pakiet Dusza". Pragnęłam w tej nazwie umieścić całe ciepło, jakie czuję wobec tych poszukiwań. Jak mogłabym bardziej oddać tego głębię? (Nazwa każdego mojego pakietu ma dla mnie duże znaczenie. Staram się pomieścić odpowiednią wibrację i energię w tym jedynym słowie).

 

Planeta duszy symbolizuje to jaka ona jest, jakie ja jakości, cechy, jak przejawia się w fizycznej formie i czego tu się uczy, czego potrzebuje doświadczać do swojego wzrostu. O tym wszystkim możemy dowiedzieć się z nie tylko z planety, która symbolizuje tą Duszę, ale także jej lokalizacja oraz aspekty jakie odbiera od innych elementów kosmogramu.

 

Dajmonion, czyli najsilniejsza cześć naszej psychiki. Energia, która się nami opiekuje, ta którą starożytni nazywali głosem bóstwa, wewnętrznym geniuszem. Jaki jest Twój geniusz i jak ta energia może przejawiać się w najtrudniejszych Twoich momentach? Po co możesz sięgnąć, by siebie wesprzeć? O tym wszystkim możesz dowiedzieć się z planety, która symbolizuje ducha opiekuńczego oraz jego lokalizacji i aspektów jakie odbiera od innych elementów kosmogramu.

 

Często planeta duszy i duch opiekuńczy to ta sama planeta, ale bywa też tak, że to dwie różne energię i ich komunikacja także jest bardzo ważna w analizie.

Link do warsztatów

W maju odbyły się moje pierwsze warsztaty, w trakcie których dzieliłam się moją wiedzą na temat planety duszy i ducha opiekuńczego. Pokazałam jak odnaleźć tą energię w swoim kosmogramie poprzez konkretne starożytne wyliczenia. 

 

Do wytypowania planety duszy potrzebujemy dokładny stopień naszego Księżyca i Merkurego. Natomiast dla dajmoniona (ducha opiekuńczego) dokładny stopień Słońca, Księżyca, Ascendentu (wielka trójca kosmogramu), Punktu Fortuny (odległość Słońca i Księżyca odmierzona od Ascendentu) oraz Syzygii sprzed urodzeniowej pełni lub nowiu, czyli dokładny stopień Księżyca jeszcze sprzed momentu naszego narodzenia, jeszcze z miejsca łona Matki, którą zresztą sam Księżyc także symbolizuje.

 

Widzimy, więc jak wielkie znaczenie ma tu Księżyc, który mówi o naszej nieświadomości indywidualnej, pamięci komórkowej, łączącej nas z naszymi przodkami i łonem kosmicznym, z pamięcią nie tylko życia w fizycznej formie.

 

Astrologia to symbolika. Mamy tu trochę znaków, domów, planet. Biorąc pod uwagę zasobność naszego języka dosłownie kilka słów - 34 (12 znaków zodiaku, 12 domów, 10 podstawowych planet). Za tymi symbolami stoi cały Kosmos znaczeń. Astrologia stwarza, więc tak wiele możliwości poznania swojej głębi, bo JAK NA GÓRZE, TAK NA DOLE.

 

Jest w nas cały Kosmos. Jesteśmy zbudowani z tej samej energii co gwiazdy na niebie. 

 

Czy to nie fascynujące?

 

Świadomość boskości płynącej w naszej Istocie zapiera mi dech. To coś co porusza mnie od dziecka. To coś czego poszukiwałam całe życie. To coś czego stale poszukuje i eksploruję, sprawdzam, testuję i praktykuję. Zachwycam się raz za razem.

 

 

 

Więcej o warsztatach możesz przeczytać tu:

 

„Nie da się żyć bez duszy”

 

Takie poruszające słowa usłyszałam ostatnio w jednym reportażu o bezdomności. Jakże bardzo mnie to dotknęło.

 

Nie jestem specjalistką od traum, nie jestem terapeutką, psycholożką. Nie wypowiem się o bezdomności.

 

Jestem astrolożką, kobietą, która zagląda pod powierzchnie, którą interesuje człowiek. Każdy i z tego miejsca mogę podzielić się moją perspektywą.

 

Bezdomność. 

Jak wielu z nas uprzywilejowanych, mających dom czuję domność? 

W pewnym momencie mojego życia, krytycznym i przełomowym, czułam się bardzo bezdomna i choć nie zamanifestowało się to w swojej najtrudniejszej odsłonie to nie czułam domu, nie czułam domu w sobie. W astrologii patrzymy na Księżyc jako na symbol domu, „czego potrzebuję by czuć się jak w domu, by czuć się bezpiecznie i dobrze?”

 

Księżyc jest też tym elementem, który w astrologii starożytnej brano pod uwagę by wyliczyć planetę duszy i dajmoniona - jaka jest Twoja dusza i kto się nią opiekuje? 

 

Jakże mi się to bardzo łączy z domnością. Połączenie z duszą jest niezbędne by żyć, bo bez duszy żyć się nie da. I moje doświadczenie jest takie, że znajomość tego jaka ta dusza jest pomaga. Zwłaszcza w najciemniejszych momentach i nie zachęcam do tego, by sięgać po tą mądrość, gdy jesteśmy w czasie ciemnej nocy duszy.

 

Zdecydowanie łatwiej jest przetrwać ciemność, gdy wiemy jak zapalić światło, a nie gdy szukamy będąc już w ciemności tego światła lokalizacji. 

 

Zapraszam Cię na piękną sesję w ramach pakietu Dusza, na której opowiem Ci o Twojej planecie duszy, o tym co ona oznacza, symbolizuje jak się z Tobą komunikuje. Opowiem Ci o Twoim Duchu Opiekuńczym, gdzie Cię wspiera i jak Cię chroni. To sesje o duchowej ścieżce rozwoju, o ciemnej nocy duszy, o tym jak poradzić sobie wtedy gdy trudno, gdy poszukujemy wsparcia na swojej duchowej ścieżce.

 

Masz w sobie wszystko czego potrzebujesz, aby przejść przez trudne doświadczenia. Jesteś tu z konkretnych powodów. Jesteś w stałym połączeniu z wyższą inteligencją, z tą głęboką częścią swojej psychiki.

 

Zapraszam do posłuchania nagrania, w którym opowiadam więcej o sesjach w ramach pakietu Dusza

Z miłością Inu

Możesz posłuchać też wcześniejszych nagrań o planecie duszy (almuten) oraz o duchu opiekuńczym na moim kanale YT

"Dziękuję za możliwość wzięcia udziału w tym warsztacie. Znam już mój Almuten duszy i swojego ducha opiekuńczego (Dajmoniona). Pozwoli mi to lepiej poznać siebie, dużo mi wyjaśnia, wierzę, że wspomoże mnie też w dalszej drodze. Jestem wdzięczna"

"Znalazłam swoje powołanie. Jakbyś chciała kiedyś powtórzyć warsztaty, to jestem przykładem na to, że te wyliczenia Almutenu i Dajmoniona potwierdzają się w moim przypadku, mogę podzielić się moimi życiowymi doświadczeniami, opowiedzieć o nich, o odkryciu mojej drogi, o mojej pasji"

"Te wszystkie elementy mi mocno pracuję od lat (tak jak mówiłaś na warsztatach stawiają wyzwania i nie da się inaczej) i je zagłębiam. To ciekawe, że w tej najbardziej wrażliwej strefie artystycznej mam wsparcie Marsa, to bardzo pokrzepiające. To wszystko się niesamowicie łączy i wspiera. Pięknie to opisałaś. Bardzo Ci dziękuję"

Kilka słów od klientów, którzy poznali swojego ducha opiekuńczego i planetę duszy:

Imię
Nazwisko
Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Form sent successfully. Thank you.
Please fill all required fields!

ZAPISZ SIĘ NA SESJE PRZEZ FORMULARZ.

MOŻESZ TU TAKŻE ZADAĆ PYTANIA:

Wszystkie konsultacje astrologiczne odbywają się online przez Skype, gdzie nagrywam sesję by móc do niej wracać oraz mogę udostępnić ekran i pokazać Ci np jak samodzielnie sprawdzać tranzyt.

 

Czas spotkania około 90 min.

 

Aktualnie trwa przedsprzedaż:

~ Do 13.06.2024 możesz zapisać się na sesje za 688 PLN

 

Później będzie jeszcze cena promocyjna: 

~ Od 14.06 do 26.06.2024 cena pakietu to 717 PLN

 

Od 27.06.2024 pakiet będzie już w kwocie regularnej 777 PLN

ILE TO KOSZTUJE I JAK SIĘ ODBYWA?

PLANETA DUSZY I DUCHA OPIEKUŃCZEGO

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie, tłumaczenie czy modyfikacja jakiejkolwiek części strony, w jakiejkolwiek formie i jakimikolwiek środkami, bez zezwolenia na piśmie autora. Udostępnianie treści możliwe tylko poprzez link, który przekieruje odbiorcę na adres strony autora.

Copyright © Esencja Mnie 2019 - 2024 | Polityka Prywatności