Cześć.

 

Jestem Inu.

Na codzień oddająca się (nie)standardowym pasjom.

Poza typowo przyziemskim szaleństwem rowerowym, podróżowaniem, zamiłowaniem do książek, totalnym zafascynowaniem twórczością Quentina Tarantino oraz serialami dotyczącymi zjawisk niecodziennych (np. Dark, Stranger Things –> jak najbardziej mój ulubiony <3) i ogromem sensualnej wrażliwości.

 

Jestem bowiem wariacko podatna na bodźce.

 

Moja rzeczywistość jest mocno nacechowana zapachem, smakiem, dotykiem, kolorem, a nade wszystko dźwiękiem.

Kocham muzykę i to wyznanie wydaje mi się za słabe, by określić, co czuję, gdy słyszę dźwięk. Spektrum upodobań jest jednak bardzo szerokie. Uwielbiam spokojną, relaksującą, wyciszającą i rozbudzającą moją wrażliwość tonację, jak i ciężkie gitarowo - perkusyjno - klawiszowe brzmienia. Gram na kalimbie i bębnię w bęben medycyny, który totalnie "montuje mój układ nerwowy".

 

Oprócz tych typowo przyziemskich pasji ogrom mojej przestrzeń zajmują zainteresowania (nie)ziemskie ;), a konkretnie przede wszystkim kosmiczne i astrologiczne. Jestem totalną pasjonatką astrologii i różnych jej odłamów. Analizuję kosmogramy urodzeniowe w oparciu o astrologię humanistyczna, czyli nowoczesną (łączy medycynę planet z elementami psychologii). Bazuję także na astrologii klasycznej. Jestem poszukiwaczką wewnętrznej prawdy, strażniczką przemiany, a narzędzie jakim jest kosmogram mi w tym pomaga. 

 

Poszukuję, zagłębiam, rozpoznaję i podążam za tą częścią mnie, która jest obecnością. Ta, która mnie inspiruje. Ta, którą podziwiam, bo nadaje balansu i równowagi mojej wariackiej naturze. Harmonizuje mnie, łagodzi i uspokaja. Jest nią moja dusza.

 

Istota, która kocha mnie bezgranicznie, ponad wszelkie wyobrażenia. Medytuję więc, głównie poprzez wizualizacje, afirmuję i wysyłam intencje, oddycham, śpiewam mantry, gram na bębnie, tkam marzenia, wierzę i ufam sobie, kocham siebie, kreuję, eksploruję i tworzę moje życie.

 

Czytam książki psychologiczne oraz dotyczące rozwoju duchowego i poszerzania świadomości. Uwielbiam ajurwedyjskie podejście do tematu zdrowia i osobowości człowieka. Opierając się o zagadnienia tej nauki, moją doszą jest Vata. Przestrzeń i powietrze to moje Żywioły. Charakterystyka umysłu i ciała Vaty naprawdę mocno mnie obrazuje. Jestem jak wiatr. Szybka, energiczna, ulotna, szaleńczo radosna, momentami niespokojna i burzliwa, bardzo ekspresywna, przechodząca w delikatną, subtelną, cichą, spokojną, kreatywną, pomysłową, kochającą podróże, Świat, Ziemię i ludzi dziewczynę.

 

Totalnie zakochaną w Życiu istotę. Poznaj mnie sam(a).

 

Ten opis to zdecydowanie nie wszystko, co mnie stanowi. Ten opis to zdecydowanie ponad to, kim jestem naprawdę..

 

Namaste

Z miłością Inu

 

fot. Archiwum własne

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie, tłumaczenie czy modyfikacja jakiejkolwiek części strony, w jakiejkolwiek formie i jakimikolwiek środkami, bez zezwolenia na piśmie autora. Udostępnianie treści możliwe tylko poprzez link, który przekieruje odbiorcę na adres strony autora.

Copyright © Esencja Mnie 2020 | Polityka Prywatności