Cześć.

 

Jestem Inu.

Na codzień oddająca się (nie)standardowym pasjom.

Poza typowo przyziemskim szaleństwem rowerowym, podróżowaniem, zamiłowaniem do książek, totalnym zafascynowaniem twórczością Quentina Tarantino oraz produkcjami dotyczącymi zjawisk niecodziennych i ogromem sensualnej wrażliwości.

 

Jestem bowiem wariacko podatna na bodźce.

 

Moja rzeczywistość jest mocno nacechowana zapachem, smakiem, dotykiem, kolorem, a nade wszystko dźwiękiem.

Kocham muzykę i to wyznanie wydaje mi się za słabe, by określić, co czuję, gdy słyszę dźwięk. Spektrum upodobań jest jednak bardzo szerokie. Uwielbiam spokojną, relaksującą, wyciszającą i rozbudzającą moją wrażliwość tonację, jak i ciężkie gitarowo - perkusyjno - klawiszowe brzmienia. Gram na kalimbie i bębnię w bęben medycyny, który totalnie "montuje mój układ nerwowy".

 

Oprócz tych typowo przyziemskich pasji ogrom mojej przestrzeń zajmuje astrologia. Jestem astrolożką. Analizuję kosmogramy urodzeniowe w oparciu o astrologię ewolucyjną oraz tradycyjną. Jestem poszukiwaczką wewnętrznej prawdy, strażniczką przemiany, wspieram w procesach głębokiego zrozumienia siebie i pokochania swojej całości. 

 

Poszukuję, zagłębiam, rozpoznaję i podążam za tą częścią mnie, która jest obecnością. Ta, która mnie inspiruje. Ta, którą podziwiam, bo nadaje balansu i równowagi mojej wariackiej naturze. Harmonizuje mnie, łagodzi i uspokaja. Jest nią moja dusza.

 

Istota, która kocha mnie bezgranicznie, ponad wszelkie wyobrażenia. Medytuję więc, głównie poprzez wizualizacje, afirmuję i wysyłam intencje, oddycham, śpiewam mantry, gram na bębnie, tkam marzenia, wierzę i ufam sobie, kocham siebie, kreuję, eksploruję i tworzę moje życie.

 

Oprócz książek astrologicznych, czytam pozycje psychologiczne oraz dotyczące rozwoju duchowego i poszerzania świadomości. Uwielbiam ajurwedyjskie podejście do tematu zdrowia i osobowości człowieka. Opierając się o zagadnienia tej nauki, moją dominującą doszą jest Vata. Przestrzeń i powietrze to moje Żywioły. Charakterystyka umysłu i ciała Vaty naprawdę mocno mnie obrazuje. Jestem jak wiatr. Szybka, energiczna, ulotna, szaleńczo radosna, momentami niespokojna i burzliwa, bardzo ekspresywna, przechodząca w delikatną, subtelną, cichą, spokojną, kreatywną, pomysłową, kochającą podróże, Świat, Ziemię i ludzi dziewczynę.

 

Totalnie zakochaną w Życiu istotę. Poznaj mnie sam(a).

 

Ten opis to zdecydowanie nie wszystko, co mnie stanowi. Ten opis to zdecydowanie ponad to, kim jestem naprawdę..

 

Namaste

Z miłością Inu

 

fot. Archiwum własne

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie, tłumaczenie czy modyfikacja jakiejkolwiek części strony, w jakiejkolwiek formie i jakimikolwiek środkami, bez zezwolenia na piśmie autora. Udostępnianie treści możliwe tylko poprzez link, który przekieruje odbiorcę na adres strony autora.

Copyright © Esencja Mnie 2019 - 2023 | Polityka Prywatności