Copyright © Esencja Mnie 2022 | Polityka Prywatności

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie, tłumaczenie czy modyfikacja jakiejkolwiek części strony, w jakiejkolwiek formie i jakimikolwiek środkami, bez zezwolenia na piśmie autora. Udostępnianie treści możliwe tylko poprzez link, który przekieruje odbiorcę na adres strony autora.

Cześć.

 

Jestem Inu.

Mieszkanka Olsztyna. Na co dzień kobieta na etacie. W wolnych chwilach oddająca się (nie)standardowym pasjom.

Poza typowo przyziemskim (choć momentami parę centymetrów nad gruntem) szaleństwem rowerowym, podróżowaniem, zamiłowaniem do książek, zdecydowanie nieobiektywnym zafascynowaniem twórczością Quentina Tarantino oraz serialami dotyczącymi zjawisk niecodziennych (np. Dark, Stranger Things –> jak najbardziej mój ulubiony <3), nieokiełznanym apetytem na słodkie (zwłaszcza czekoladowo - orzechowe ciasta i ciastka, z dodatkiem lodów to już full opcja ;P), kwaśne (smoothies <3) i na koniec ogromem sensualnej wrażliwości.

 

Jestem bowiem wariacko podatna na bodźce.

 

Moja rzeczywistość jest mocno nacechowana zapachem, smakiem, dotykiem, kolorem, a nade wszystko dźwiękiem.

Kocham muzykę i to wyznanie wydaje mi się za słabe, by określić, co czuję, gdy słyszę melodię. Spektrum upodobań jest jednak bardzo szerokie. Uwielbiam spokojną, relaksującą, wyciszającą i rozbudzającą moją wrażliwość tonację, jak i ciężkie gitarowo - perkusyjno - klawiszowe brzmienia, elektroniczne "wymiatacze", które "montują mój układ nerwowy", bo właśnie to robi mi dźwięk ;).

 

Znajduję jednak przestrzeń na te, powiedzmy mniej przyziemne, zainteresowania. Uważam bowiem, że każdy z nas jest różnorodny. Mamy w sobie wiele jakości, nie jesteśmy jednobiegunowi.

 

Poszukuję więc, zagłębiam, rozpoznaję i podążam za tą częścią mnie, która jest nadal w procesie. Ta której nie znam jeszcze tak dobrze, a która mnie inspiruje. Ta którą podziwiam, bo nadaje balansu i równowagi mojej wariackiej naturze. Harmonizuje mnie, łagodzi i uspokaja. Jest nią moja dusza.

 

Istota, która kocha mnie bezgranicznie, ponad wszelkie wyobrażenia. Medytuję więc, głównie poprzez wizualizacje, afirmuję i wysyłam intencje, oddycham i praktykuję jogę (zwłaszcza kundalini), śpiewam mantry, robię dwupunkt, kreuję, eksploruję i tworzę moje życie.

 

Mam hopla na punkcie Kosmosu szeroko pojętego. Po prostu kocham Niebo, Noc, Księżyc, jak i poszerzam wiedzę z zakresu astrologii. Pasjonuje mnie wpływ energii układu planet i znaków zodiaku na nasze odczucia. Jestem astropasjonatką, poszukiwaczką wewnętrznej prawdy.

 

Czytam książki psychologiczne oraz dotyczące rozwoju duchowego i poszerzania świadomości. Uwielbiam ajurwedyjskie podejście do tematu zdrowia i osobowości człowieka. Opierając się o zagadnienia tej nauki, moją doszą jest Vata. Przestrzeń i powietrze to moje Żywioły. Charakterystyka umysłu i ciała Vaty naprawdę mocno mnie obrazuje. Jestem jak wiatr. Szybka, energiczna, ulotna, szaleńczo radosna, momentami niespokojna i burzliwa, bardzo ekspresywna, przechodząca w delikatną, subtelną, cichą, spokojną, kreatywną, pomysłową, kochającą podróże, Świat, Ziemię i ludzi dziewczynę.

 

Totalnie zakochaną w Życiu istotę. Poznaj mnie sam(a).

 

Ten opis to zdecydowanie nie wszystko, co mnie stanowi. Ten opis to zdecydowanie ponad to, kim jestem naprawdę..

 

 

Namaste

Z miłością Inu

 

 

fot. Archiwum własne