„Cokolwiek się zdarza ma cechy tego momentu czasu”
Carl Gustaw Jung
 

Zapraszam Cię do odsłuchania nagrania, w którym więcej mówię o tym dlaczego warto znać kosmogram urodzeniowy swojego dziecka, dlaczego warto znać swój kosmogram urodzeniowy, co może dać taka sesja?

 

Opowiadam o nowym projekcie "Dziecko - Rodzic", a także o przygotowanych dla Was pakietach.

Z miłością Inu

PROJEKT "DZIECKO NA NOWY ŚWIAT"

Aktualnie współpracuję przy projekcie "Dziecko na nowy świat". Jest to projekt prowadzony przez Marysię z kanału na YT Inny Świat Mariiik i skierowany dla rodziców z myślą o ich dzieciach. Jestem w nim jedną z prelegentek, dzielę się moją astrologiczną perspektywą w rozwoju dziecka.

 

Zaangażowałam się w to wydarzenie by podzielić moją świadomością dotyczącą czystości z jaką przychodzimy na ten świat. Jesteśmy niewinnością. Jest w nas boskość i połączenie z całym Wszechświatem.

 

Pierwsze nagranie w ramach projektu za mną i czuję, że warto obserwować, co będzie się jeszcze działo, gdyż w wydarzeniu tym, biorą udział także inni wspaniali prelegenci. Ja opowiadam o kosmogramie urodzeniowym, który jest mapą nieba z chwili naszego urodzenia.

 

Ponieważ jesteśmy połączeni z energią Wszechświata, kosmogram urodzeniowy jest mapą naszej psychiki. Nasz urodzeniowy kosmogram jest odbiciem gwiezdnego układu z momentu naszych narodzin. Nasza planeta jako część ogromnej galaktyki, zanurzona jest w przepływ kosmicznej energii, która dociera do jej wszystkich mieszkańców.

 

W pierwszym nagraniu opowiadam przede wszystkim:

- o tym czym jest kosmogram urodzeniowy 

- dlaczego warto znać to narzędzie 

- co może nam dać poznanie swojego kosmogramu, a także swojego dziecka 

- w jaki sposób znajomość swojego kosmogramu wspiera nas w rozwoju

- jak można pracować z tym narzędziem 

 

Zapraszam do odsłuchania Inu

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie, tłumaczenie czy modyfikacja jakiejkolwiek części strony, w jakiejkolwiek formie i jakimikolwiek środkami, bez zezwolenia na piśmie autora. Udostępnianie treści możliwe tylko poprzez link, który przekieruje odbiorcę na adres strony autora.

Copyright © Esencja Mnie 2019 - 2023 | Polityka Prywatności