25 października 2020

Świetny Gniew

"Nigdy nie lekceważ siły ekstremalnie wkurzonej kobiety"

Internet

 

Wiele jestem w stanie zrozumieć. Wiele jestem w stanie zaakceptować. Mam w sobie sporo cierpliwości do wydarzeń zewnętrznych. Odnajduję w sobie wiele siły, mocy, sprawczości, empatii i miłości. Tej czystej miłości, prosto z serca nawet, gdy totalnie nie zgadzam się drugą stroną.

 

Mam też w sobie wiele buntu, determinacji, gdy wartości, w które wierzę są deptane, spychane i lekceważone. 

Czuję gniew. Czuję złość. Czuję bunt. Czuję sprzeciw i niezgodę. Czuję totalny wk.rw kobiet całego mojego rodu. Czuję jak stoją za mną wszystkie moje przodkinie kipiące wściekłością. Mój kobiecy ród jest silny. Kobiety mojego rodu są cholernie silne i cholernie mocno zdeterminowane, mocarne i niezłomne. 

 

Subtelność, wrażliwość, opiekuńczość, niewinność to wszystko jakości kobiece. Takie czyste. Takie kreatywne. Takie piękne i lekkie, ale czy tylko? 

 

Siła jest kobietą. Moc jest kobietą. Niezłomność jest kobietą. Mocarność jest kobietą. Niezależność jest kobietą. Wolność jest kobietą. Dzikość jest kobietą. 

 

Nikt. Absolutnie nikt, nie ma takiej mocy w sobie, aby odebrać kobiecie prawo wyboru. Nikt nie ma prawa przekraczania granic drugiego człowieka. Granica to też kobieta. Złość to też kobieta. Nie można odebrać komuś czegoś, co nigdy nie należy do Ciebie. Mocy nie można odebrać. Ta moc, która mieszka w kobiecym łonie jest nieodbieralna. 

 

To nie te czasy, gdy kobiety dadzą się stłamsić. To nie te czasy, że kobiety dadzą się zakneblować. To nie te czasy, że kobiety pozwolą się zamknąć. To nie te czasy!

 

Jest nas wiele. Wiele kipiących wściekłością kobiet. Kobiet, w który budzi się dzika, niezłomna i mocarna Kali. 

 

Czuję w sobie smutek. Czuję żal. Kłębiące się we mnie uczucie poruszenia, że jak to? Jak ktoś może rościć sobie prawo do decydowania o moim ciele, mojej macicy, mojej waginie?! Czyżby zapomniał, że sam z kobiecego ciała pochodzi? 

 

Zawsze mam wybór. Nikt i nic nie może pozbawić mnie wolności. Wolność to stan umysłu. Wolność to duch. Energia nieuchwytna przez ludzką materię. Mój duch to moja siła. Mój duch jest mój. Mój duch jest wolny. Duszy nie można zniewolić. Duszy nie można zastraszyć. Duszy nie można pokonać.

 

Moje serce jest wolne. Moje serce nadal kocha i póki bije, nie podda się. Póki bije nie przestanie kochać. Póki bije nie przestanie wierzyć. Póki bije nie przestanie ufać. Póki bije nie zwątpi.

 

Najciemniej jest tuż przed świtem i niezależnie od tego, jak głębokie jest zapomnienie, pamięć jest jeszcze większa.

 

Z miłością

Inu 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie, tłumaczenie czy modyfikacja jakiejkolwiek części strony, w jakiejkolwiek formie i jakimikolwiek środkami, bez zezwolenia na piśmie autora. Udostępnianie treści możliwe tylko poprzez link, który przekieruje odbiorcę na adres strony autora.

Copyright © Esencja Mnie 2019 - 2023 | Polityka Prywatności