Copyright © Esencja Mnie 2022 | Polityka Prywatności

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie, tłumaczenie czy modyfikacja jakiejkolwiek części strony, w jakiejkolwiek formie i jakimikolwiek środkami, bez zezwolenia na piśmie autora. Udostępnianie treści możliwe tylko poprzez link, który przekieruje odbiorcę na adres strony autora.

Bloguję od listopada 2019 roku. Mam na koncie 500 UU miesięcznie, 240 użytkowników, oraz 850 odsłon. W ciągu ostatnich trzech miesięcy - 1800 UU, 700 użytkowników, 3100 odsłon. To młody blog, a ja wciąż się uczę. Pozwolę sobie jednak przyznać nieskromnie, że moja strona jest wyjątkowa i niezwykła. Dotyka bowiem, głębi każdego z nas, naszej wewnętrznej esencji. Moim celem jest zrozumienie człowieka, jego istoty i tego, co ponad wszelkie definicje, etykiety i ramy. Moją intencją jest pokazanie ludzkiego piękna. Poruszam tematykę rozwoju duchowego, z jednoczesnym dystansem wobec niej. Obrazuję na swoim własnym doświadczeniu. Jestem samouczką, głównie zajmującą się emocjami, czuciem, energią, wrażliwością, podróżowaniem wgłąb siebie, do tych najbardziej ukrytych i tajemniczych warstw (czego początkiem były moje wielokrotne wyprawy w świecie zewnętrznym - od 2012 roku). Jestem miłośniczką astrologii, więc często latam w kosmos poszerzając moją planetarną wiedzę ;) Kocham pisać, bawić się językiem polskim, tworzyć słowa, używać metafor, oksymoronów i różnego rodzaju zestawień słownych. Tworzę swój własny styl, który nie podlega redagowaniu ;)

 

Dodatkowo od marca 2020 roku prowadzę mój lifestylowy fanpage na FB. Oprócz filmów z mojego kanału na YT i wpisów z bloga, dzieję się na nim zero waste rozwiązaniami w zakresie tworzenia własnych kosmetyków, wegańskiego gotowania, zwłaszcza słodkiego oraz miłością do książek.

 

Możesz ze mną współpracować w zakresie promowania zdrowego stylu życia, przede wszystkim wegańskich produktów spożywczych, jak i kosmetycznych. Z chęcią mogę testować i polecać półprodukty do komponowania własnych kosmetyków w zaciszu domowym, czy też pichcenia pysznych wegańskich ciast i deserów. Mile widziane ajurwedyjskie rozwiązania dla konkretnych dosh i prakriti, a także oferty wszelkich miksturek i olejków do ciała, związanych z kosmicznymi rytuałami. Z racji, iż kocham czytać książki, te również mogą dotyczyć naszej współpracy. Sięgam po pozycje rozwojowe i duchowe, ale także uwielbiam kryminały oraz powieści bazujące na rozwiązywaniu zagadek i tajemnic. Na odkrywaniu tego co nieznane, na szpiegowaniu oraz zgłębianiu psychiki człowieka w celu zrozumienia jego tendencji i motywów działania. Człowiek niezmiennie interesuje mnie od zawsze. Mogę również dla Ciebie stworzyć cykl artykułów, na temat wspólnie uzgodniony, pisanie bowiem to moja największa pasja.

 

Zachęcam do nawiązania kontaktu. Jeżeli masz pomysł na współdziałanie, w zakresie wychodzącym poza ten opisany przeze mnie, nie zastanawiaj się jak zareaguję. Napisz. Wspólnie sprawdzimy, co możemy stworzyć ;)

 

Namaste

Lov lov

Inu

 

fot. Archiwum własne

Po prostu napisz do mnie, Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!