Copyright © Esencja Mnie 2022 | Polityka Prywatności

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie, tłumaczenie czy modyfikacja jakiejkolwiek części strony, w jakiejkolwiek formie i jakimikolwiek środkami, bez zezwolenia na piśmie autora. Udostępnianie treści możliwe tylko poprzez link, który przekieruje odbiorcę na adres strony autora.

Kosmogram, czyli moja największa pasja i narzędzie pracy

Kosmogram urodzeniowy to układ planet w chwili naszego urodzenia. Wraz z pierwszym oddechem wchłaniamy energie, jakie niosą za sobą te planety. Wchłaniamy kosmiczną energię, która w nas transformuje, pracuje, działa, stymuluje nas do działania lub też jego braku. Poprzez nasze działania energia ta manifestuje się do zewnątrz, a my wpływamy naszym byciem na poszerzanie świadomości Wszechświata. Kosmogram jest, więc opowieścią o nas, o tym co w sobie kryjemy, co mamy cennego, co wnosimy do świata i w jaki sposób, go sobą upiększamy. Interpretacja ta daje odpowiedź na wiele pytań, zwłaszcza na pytanie "Czy jestem tu potrzebna?". Przyczynia się do poszerzenia naszej samoświadomości, pomaga bardziej zrozumieć siebie, a tym samym wzrasta w nas empatia do drugiego człowieka.

Kosmogram sprawił, że bardziej siebie pokochałam, zrozumiałam, zaakceptowałam. Poczułam większy szacunek wobec wszystkich wyzwań, z jakimi się w życiu zmierzyłam, doceniłam siebie i drogę, którą szłam i nadal idę. Kosmogram pomógł mi choć w części odrzucić oczekiwania, a osadzić się w tu i teraz.

Do każdego kosmogramu podchodzę bardzo indywidualnie. Analizy sprawiają, że czuję iż wszyscy jesteśmy niezbędni, ważni, że razem tworzymy coś pięknego, wielkiego, unikatowego.  

Analiza kosmogramu urodzeniowego oraz kosmogramu tranzytowego

Zapraszam Cię na indywidualną interpretację Twojego kosmogramu urodzeniowego lub bliskiej Ci osobie. Do analizy potrzebuję dokładną datę urodzenia wraz z godziną i miejscowością. 

Odczyt składa się z około 2,5 godzinnego nagrania na dyktafon (otrzymasz nagranie jako plik mp4), na którym omawiam kosmogram oraz skróconego opisu układu planet.

Wymiana energetyczna 333zł.

 

Jeżeli jesteś już po analizie swojego kosmogramu i ciekawi Cię, bieżąca aktywność planet w Twoim życiu. Jesteś zainteresowana/y prognozą, w jakich przestrzeniach Twojego życia energie planet najbardziej aktualnie "działają" zapraszam na analizę kosmogramu tranzytowego. Horoskop ten powstaje poprzez naniesienie na kosmogram urodzeniowy bieżących pozycji planet. Analiza tranzytów służy prognozie nadchodzących wydarzeń i przemian, jakie mogą się w człowieku dokonać. Tranzytów nie da się uniknąć, czy też przed nimi uciec. Znajomość tych energii pomaga nam bardziej zrozumieć wydarzenia, jakie przychodzi nam doświadczyć. To proces, który nazywam życiem, i w którym wszyscy jesteśmy zanurzeni. Jego zadaniem jest podnieść nas na wyższy poziom rozwoju. Wszechświat nie znosi próżni i za "stare", zawsze pojawia się nowe, świeże, lepsze dla nas. Właśnie te doświadczenia, poprzez analizę kosmogramu pomagam zrozumieć. Oczywiście naszym urodzeniowym prawem jest wolna wola i to my decydujemy, w jaki sposób reagujemy na wydarzenia i jak działamy pod wpływem zdarzeń. Kosmogram nie jest przepowiednią przyszłości, a prognozą naszej aktywności i reakcji.

Odczyt oczywiście w formie nagrania na dyktafon oraz skrótowego opisu.

Wymiana energetyczna 155zł.

 

Pakiet analizy kosmogramu urodzeniowego + bieżące tranzyty, wymiana energetyczna 444zł.

 

Analizy kosmogramu urodzeniowego i tranzytowego obejmuje główne aspekty tzw. duże (koniunkcje, sekstyle, kwadratury, trygony i opozycje). Jeżeli jesteś zainteresowana/y jeszcze szerszym poznaniem i zrozumieniem siebie zapraszam na analizę kosmogramu aspektów, w czasie którego poszukuję w Twoim kosmogramie aspektów małych, które mówią m.in. o talentach, twórczych impulsach, zdolnościach, talentach, zyskach, wpływie przeszłości. 

Wymiana energetyczna 266zł

 

Pakiet analizy kosmogramu urodzeniowego + aspekty (duże i małe) + bieżące tranzyty, wymiana energetyczna 666zł

 

Zapraszam do kontaktu przez FB (Iza Gazałka), IG (@esencjamnie) lub formularz zgłoszeń.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Czym jest dla mnie kosmogram, omawiam szerzej w poniższym filmiku. Nagrałam go w styczniu 2022 w ramach wprowadzenia do projektu planetarnego, jaki wówczas tworzyłam. Treści z nim związane znajdziecie w zakładce "Astrologia -> Energia planetarna".