Copyright © Esencja Mnie 2021 | Polityka Prywatności

Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabronione jest kopiowanie, tłumaczenie czy modyfikacja jakiejkolwiek części strony, w jakiejkolwiek formie i jakimikolwiek środkami, bez zezwolenia na piśmie autora. Udostępnianie treści możliwe tylko poprzez link, który przekieruje odbiorcę na adres strony autora.

Kosmogram, czyli moja największa pasja i narzędzie pracy

Kosmogram urodzeniowy to układ planet w chwili naszego urodzenia. Wraz z pierwszym oddechem wchłaniamy energie, jakie niosą za sobą te planety. Wchłaniamy kosmiczną energię, która w nas transformuje, pracuje, działa, stymuluje nas do działania lub też jego braku. Kosmogram daje możliwość poszerzenia naszej o nas samoświadomości, pomaga bardziej zrozumieć siebie, a tym samym wzrasta w nas empatia do drugiego człowieka. 

Kosmogram sprawił, że bardziej siebie pokochałam, zrozumiałam, zaakceptowałam. Poczułam większy szacunek wobec wszystkich wyzwań z jakimi się w życiu zmierzyłam, doceniłam siebie i drogę, którą szłam i nadal idę. Kosmogram pomógł mi choć w części odrzucić oczekiwania, a osadzić się w tu i teraz.

Do każdego kosmogramu podchodzę bardzo indywidualnie. Analizy sprawiają, że czuję iż wszyscy jesteśmy niezbędni, ważni, że razem tworzymy coś pięknego, wielkiego, unikatowego.

 

Indywidualna analiza kosmogramu

Zapraszam Cię na indywidualną interpretację Twojego kosmogramu lub bliskiej Tobie osobie. Do analizy potrzebuję dokładną datę urodzenia wraz z godziną i miejscowością. 

Koszt analizy to 333zł.

Odczyt składa się z około 1,5 godzinnego nagrania na dyktafon (otrzymasz nagranie jako plik mp4), na którym omawiam kosmogram oraz skróconego opisu układu planet. 

 

Zapraszam do kontaktu przez FB (Iza Gazałka), IG (@esencjamnie) lub formularz zgłoszeń.

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!